מהו אוכל הכלבים הבריא ביותר?

מה אוכל הכלבים הבריא ביותר לכלב שלי? זו שאלה שרבים מבעלי הכלבים מוצאים עצמם שואלים. אנשים רבים נאבקים למצוא מזון לכלבים בריא לחיות המחמד שלהם, מכיוון שמותגים רבים מכילים רכיבים לא טבעיים ובשר שאינו אמיתי.

חשוב שהבעלים ימצאו אפשרויות אוכל בריא לכלביהם, ויספקו להם את התזונה הדרושה להם בכדי לנהל חיים ארוכים ומאושרים.

לא רק שישפרו את חייו הכלליים של הכלב בעזרת מזון כלבים בריא עם מרכיבים איכותיים, אלא שמעיליהם יהיו בהירים יותר, שיניהם במצב טוב יותר ומשקלם יישמר בבדיקה.

מרכיבי המפתח של מזונות כלבים בריאים

לכל בעל יכול להיות העדפה משלו כשמדובר במרכיבים חשובים למזון הכלב שלהם. בעוד שחלק עשויים להסכים שבשר אמיתי הוא הטוב ביותר, אחרים יתמקדו במציאת מזון ללא חומרי מילוי.

בסך הכל, ישנם כמה מרכיבים עיקריים שצריך לחפש בעת בחירת מזונות כלבים בריאים לחיית המחמד שלך.

אפשרויות בשר אמיתיות. למצוא אוכל לכלבים עם בשר אמיתי זה אידיאלי. כלבים הם קרניבורים ודורשים בשר כדי לספק לא רק את רעבונם, אלא גם את האינסטינקטים הטבעיים שלהם. על התווית לא פשוט לציין שהיא מכילה בשר או עוף, ובמקום זאת היא צריכה לוודא מאיזה סוג של חיה מגיע הבשר, כמו כבש, עוף או בקר.
אין מילויים. חומרי המילוי כוללים דברים כמו תוצרי לוואי מדגנים, סובין תירס וגופות בוטנים, בין היתר. חומרי מילוי אלה עשויים למלא כלב במהירות, אך הם מוסיפים ערך תזונתי מוגבל מאוד.
אין חומרים משמרים מלאכותיים. חומרים משמרים מלאכותיים הם כימיקלים שמכניסים למזון כלבים בכדי לגרום לו להימשך זמן רב יותר. זה לא בריא לצרוך, וממלא תפקיד מרכזי בבעיות בריאות רבות עבור חיות מחמד.
ירקות. כלבים זקוקים לירקות בדיוק כמו שבני אדם עושים. עדיף לחפש מזון לכלבים המפרט סוג כלשהו של ירק בתוך המרכיבים הראשונים. היחיד שיש להימנע ממנו הוא תירס, מכיוון שזה קשה לכלבים לעיכול ומשמש בדרך כלל כמילוי.
מיטב המותגים של מזון לכלבים מציעים מרכיבים עיקריים, ואינם מחזיקים באפשרויות המילוי האופייניות שיש למותגים פופולריים רבים בשוק.

הבחירות המובילות בבריאות מזון לכלבים

מותגים אלה נחשבים לרבים כמזונות הכלבים הבריאים ביותר הקיימים כיום. אנו נפרט את התכונות וההדגשים העיקריים של כל מותג מזון לכלבים, יחד עם היתרונות והחסרונות.

זכור, בסופו של דבר, אוכל הכלבים הבריא ביותר יהיה זה שמתאים ביותר לכלבך. אין מותג מזון “כלבים” בריא אחד, שכן כל כלב בודד מגיב באופן שונה למזונות כלבים שונים.

במחקר על מזונות כלבים בריאים אלה, מצאנו כי אפילו עם מותגי מזון לכלבים שיש בהם המרכיבים האיכותיים ביותר וההמלצות הגבוהות ביותר, תמיד היו כמה בעלי דיווחים כי הבטן של הכלב שלהם התעצבנה או שהעור הגיב באופן מוזר. כל כלב הוא שונה, ומציאת האוכל הטוב ביותר לכלבכם עשויה להיות תהליך של ניסוי וטעייה.

אנו ממליצים להתחיל ברשימה זו של מזונות הכלבים הבריאים ביותר הקיימים, ולראות איזה מתאים ביותר לחבר ארבע הרגליים!